CAE - Certificate in Advanced English

MENU

PRZYGOTOWANIA

Raport z cen korepetycji 2022

Książki

W tym dziale zapoznasz się z książkami przygotowującymi do CAE. Do niektórych z tych książek dołączone są opinie forumowiczów.

Książki do CAE

Ready for Advanced - Student's Book "Ready for Advanced - Student's Book"

Bardzo dobry podręcznik przygotowujący do CAE. Materiał jest interesujący, systematycznie rozwija wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie i bardzo dobrze przygotowuje pod względem technicznym.

» Przeczytaj opinie.Repetytoria gramatyczne i inne


Language Practice for Advanced- M. Vince "Advanced Language Practice" - Michael Vince

Książka ta jest przydatna zarówno w przygotowaniach do FCE, jak i CAE. Zawiera podchwytliwe zadania, tłumaczy wyjątki gramatyczne i spory zasób słownictwa oraz phrasal verbs.

» Przeczytaj opinie.


Practical English Usage - M. Swan "Practical English Usage" - Michael Swan

Książka polecana zarówno przez uczniów, jak i wykładowców. Jest uważana za jeden z najlepszych przewodników po trudnościach w języku angielskim. Znajduje się w nim około 600 haseł.

» Przeczytaj opinie.A Practical English Grammar - A. J. Thomson, A. V. Martinet "A Practical English Grammar" - A. J. Thomson, A. V. Martinet

Gramatyka języka angielskiego dla osób średniozaawansowanych. Jest bogata w przykłady i często polecana przez uczniów i nauczycieli.

» Przeczytaj opinie.Angielski - Słownictwo dla zaawansowanych "Angielski - Słownictwo dla zaawansowanych" - wyd. Edgard

"Angielski - Słownictwo dla zaawansowanych" to książka została przygotowana z myślą o przygowotujących się do CAE i CPE. Słownictwo jest podzielone wg 22 działów tematycznych, przy czym 5 ostatnich jest poświęconych m.in. idiomom, false friends i przyimkom. Każdy dział zawiera kilka zestawów słówek, a także ćwiczenia z nimi związane.